top of page

 VÝCHODOMORAVSKÁ

EVANGELICKÁ MLÁDEŽ

Co je naším cílem?

čtverec.png
123.png

Naším cílem je vytvářet příležitosti k setkávání mládeže a tím dávat mládežníkům možnost se poznávat, sdílet a navzájem od sebe čerpat a učit se. Naší snahou je tyto mládeže sjednocovat a to na námi organizovaných akcích jako jsou např. Seniorátní dny mládeže, Valašská mládež, Setkávání konfirmandů a mladší mládeže, různé sportovní akce, ples aj. Dále chceme podpořit konkrétní mládeže ve sborech. Možností je spousta: pomoc při chystání programu, pozvání řečníků, zapůjčení vybavení, finanční pomoc na mládežnické vybavení. Snažíme se budovat společenství otevřené všem a to bez rozdílu.

Něco málo o nás

čtverec.png
konfirmandi.png

Patříme mezi členy Českobratrské církve evangelické, která má sídlo v Praze. Církev je rozdělena v rámci České republiky na 14 menších celků (seniorátů). Náš seniorát se nazývá Východomoravský a zahrnuje města ze severu, jako jsou Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm a dále směrem na jih Vsetín, Zlín až po Hodonín.

Další informace

čtverec.png
listy.png

Veškeré informace o naší církvi, o jejím zřízení a dalších věcech s ní souvisejících získáte zde nebo zde. Mládež našeho seniorátu má svoje zástupce, kteří jsou voleni na dobu dvou let. Tito zástupci tvoří tzv. Seniorátní odbor mládeže (SOM) a ten připravuje celoročně různé akce pro mládež.

bottom of page